سيستم كاتليستي اويل اينجكت

سیستم کاتالیستی جهت اویل فری نمودن هوای فشرده

Oil free Air Eco Tech Converter

تکنولوژی ROTORCOMP آلمان

 

 

 

 

 

 

 

کانورترهای اکوتک تکنولوژی میباشد جهت تولید هوای فشرده Oil Freeتوسط کاتالیزورهای مخصوص طبق استانداردDIN ISO8537که هوای خروجی راتحت Class0وبامیزان روغن کمتراز0.0025mg/Nm3 تولید می نمایددستگاه کانورتر اکوتک تنهاتکنولوژی دنیا است که هیدروکربن های(Oil)موجوددرهوای فشرده درحضورکاتالیست(Heterogeneous Redox:که MnO2/CuO فیکس شده برروی بستری ازآلومینااکساید است)بااکسیژن هوای فشرده واکنش داده توسط یک گرمکن برقی که دمای آن180تا200درجه سانتیگراد می رسد تمامی روغن هوای فشرده سوزانده می شود ومحصول واکنش آب ودی اکسید کربن می باشد که آب دردرایر جداشده وگازCo2نیزبه عنوان یک گاز بی اثردرسیستم هوای فشرده جریان می یابد.

 

CnH2n+2+O2 Catalytic Converter CO2+H2Oدرنتیجه هوای فشرده کاملا عاری ازروغن بوده ومی تواند بدون هیچ محدودیتی درکلیه صنایعی که نیاز به هوای تضمین شده Oil Freeدارند استفاده نمود.

 

 

 

موارد استفاده:

 

1- دستگاه اکسیژن ساز                  2- صنایع رنگ                  3- صنایع غذایی          4- صنایع نوشابه سازی

 

5- صنایع داروسازی                      6- صنایع هواوگاز               7- صنایع لبنی             8- صنایع آهن و فولاد

 

9- صنایع پلاستیک                     10- صنایع شیمیایی           11- صنایع بافندگی

 

 

 

مزایای سیستم:

 

  1. قابلیت تبدیل هوای کمپرسورهای  Oil injectبه کیفیت هوای Oil Free، حذف تمام هیدروکربن­ها و مونوکسیدکربن­ها که باعث کاهش عظیمی درهزینه­ها و صرفه­جویی فوق­العاده می­شود.
  2. نصب بعد از کمپرسور و قبل از درایر تبریدی؛ در انواع سیستم مرکزی (سری Z)، داخل کمپرسوری (سری L) و پرتابل قبل از مصرف کننده (سری D)
  3. تولید هوای فشرده طبق استاندارد ISO 8573-1 Class1 (Max. Oil Contamination 0.003 mg/min)
  4. حذف کامل روغن از کندانس تخلیه (کندانس حاوی حداکثر mg/lit 2 هیدروکربن) به منظور حفظ محیط زیست. آب کندانس بعد از دستگاه اکوتک تمیز و طبیعی است و PH آن بین 6 و 7 می­باشد. درصورتیکه آب کندانس شده بعد از کمپرسورهایOil Free  خاصیت اسیدی دارد که دارای مشکل باکتری و قارچ است.
  5. عمر مفید بسترکاتالیستی 20000 ساعت یا 30 ماه است که کارکرد مطلوب سیستم کاتالیزور تضمین می­گردد.
  6. تولید هوای استریل به دلیل رسیدن هوا تا°C  200 و نابود شدن کلیه باکتریهای موجود در هوای فشرده.
  7. درسیستم اکوتک امکان سنجش میزان روغن دستگاه با رؤیت و شفافیت آب خروجی از درایر تبریدی به وضوح نمایان است در صورتیکه در کمپرسورهایOil Free  در صورت نشت روغن از Sealing به داخل هوا، این امکان وجود ندارد؛ مگر در انتهای لوله­کشی یا رؤیت روغن در محصول.
  8. وجود یک مبدل صفحه­ای پیش گرم (Preheated Heat Exchanger) که باعث تبادل حرارتی هوای ورودی وخروجی می­گردد و باعث Save انرژی قابل ملاحظه­ای در این سیستم می­باشد.
  9. عملکرد قابل اطمینان دستگاه اکوتک با حداکثر مقدار روغن مجاز در سیال ورودی 200mg/Nm3  .

 

 

 

 

 

منوي فرعي

شركت هواكاران پارس

شرکت تولیدی و صنعتی هواکاران پارس با توکل به خدا و با در دست داشتن توان مهندسی بسیار بالا، طراحی منحصر به فرد، دانش تجربی و سوابق اجرایی در امر تولید و مشاوره محصولات مطابق با استانداردهای روز جهانی وملی در صنعت هوای فشرده باپیشرفت روزافزون خود خدمتگزار صنایع داخلی کشور می باشد.همچنین این مجموعه ارتباط مستقیم با تامین کنندگان داخل وخارج از کشور دارد لذا محصولات خود را با قیمت عادلانه و رعایت اصل مشتری مداری وتکریم ارباب رجوع وهمچنین با ارائه گارانتی بالاوخدمات پس ازفروش24ساعته(حتی در ایام تعطیل)عرضه می نماید.این مجموعه طی سالها کار تحقیقاتی وبه کارگیری تجربیات شرکت های معتبر از جملهROTOR COMPوBOGEوGARDENER DENVER  و AERZENER یکی از کارآمدترین شرکت هادر زمینه تولید تجهیزات هوای فشرده درایران می باشد.با توجه به تحقیقات به عمل آمده در اکثر صنایع بزرگ به این امرمهم وبدیهی می رسیم که انرژی مصرفی در تولید هوای فشرده بسیار مهم می باشد لذا سعی بران داشتیم تا در انتخاب و تولیدو روشهای مهندسی ومبانی علمی و آموزشی را به کار گیریم تا از خسارتهای مالی وجانی احتمالی جلوگیری نماییم و اعتقاد این شرکت بر این است که فروش سرآغاز یک تعهد دائمی است.

S5 Box

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.